Цибулю нарізати на невеликі кубики.
І відразу відправити її обсмажуватися на суміші рослинного та вершкового масел. Обсмажувати цибулю слід у каструлі, в якій готуватимете суп, до прозорості.
Моркву натерти на крупній тертці.
Додати її до цибулі, перемішати та залишити трохи потушкуватися.
Далі на невеликі кубики нарізати болгарський перець.
Його також відправити в каструлю до овочів, перемішати.
Останніми на тонкі кусочки нарізати кабачки. Якщо шкірка кабачків груба, тверда або з вадами, то краще її зчистити, а якщо тоненька і чиста, то не обов'язково зчищати.
Додати кабачки до решти овочів, перемішати.
Залити холодною водою настільки, щоб вона доходила до овочів, але не покривала їх.
Довести до кипіння.
Після закипання зменшити вогонь на середній, так варити 20 хвилин, під кришкою.
За цей час можна приготувати сухарики.
Нарізати білий хліб на кубики.
Перекласти в миску, полити олією, додати спеції до смаку (у мене прованські трави, паприка, сіль і трохи видавленого часнику). І ретельно перемішати.
Пересипати на деко або у форму для випічки, рівномірно розрівняти.
Відправити підсушитись у духовку на 10-15 хвилин, при 150 градусах.
Через 20 хвилин перевірити овочі на готовність, вони мають бути м'які.
Додати сіль до смаку, перемішати і зняти з вогню.
Перебити блендером у пюре і можна готувати до подачі.
Для подачі дрібно нарізати кріп. Його можна додати на етапі готування в каструлю, але мені більше подобається посипати їм суп при подачі і в каструлю не додавати.
Ну, а далі справа за малим, розлити суп по тарілках, посипати кропом та сухариками і можна подавати.
До речі, для любителів прянощів, при подачі можна ще додати щіпку приправи Хмелі-сунелі, виходить ароматно і смачно.